Connect with us

Seks

Seks pod prysznicem – jak to robić, aby przeżyć coś niezapomnianego?

Avatar photo

Opublikowano

-

Stosunek pod prysznicem jest niesamowicie ekscytującym doznaniem. Każda para powinna przynajmniej raz spędzić tak czas. Wiele osób wciąż jednak nie odważyło się tego spróbować. Jeżeli wy również jeszcze nie wiecie, jak to jest uprawiać seks pod prysznicem, koniecznie przeczytajcie ten artykuł, z którego dowiecie się jak się przygotować i na co zwrócić uwagę.

Zobacz także: Strefy erogenne kobiety – gdzie się znajdują i jak je pieścić?

Dlaczego warto uprawiać seks pod prysznicem?

Stosunek pod prysznicem może być dla was niesamowitym doświadczeniem. Za sprawą wody możecie doznać nowych bodźców i wzajemnie sprawić sobie bardzo dużo przyjemności. Wyjście raz na jakiś czas z sypialni może wam pomóc nieco ożywić wasze życie erotyczne.

Dodatkowo jest to idealny pomysł, aby uczcić jakąś okazję. Rocznicowy seks pod prysznicem może być niezapomnianym przeżyciem szczególnie, jeżeli wcześniej odpowiednio się do tego przygotujecie.

Jak przygotować się na seks pod prysznicem?

Przed seksem warto przygotować nieco kabinę, pozbądź się wszystkich zbędnych butelek, które podczas stosunku będą wam przeszkadzać. Jeżeli chcesz zadbać o klimat, możesz zapalić wcześniej parę świeczek, co dodatkowo podbije niesamowity klimat.

Przygotuj wcześniej lubrykant lub żel, radzę nie zastępować go żelem pod prysznic, ponieważ może on powodować pieczenie. Dobrze jest również zadbać o świeże ręczniki, które bezpośrednio po ostrym seksie umilą wam przejście do sypialni.

Jakie są zalety stosunku pod prysznicem?

Przede wszystkim seks pod prysznicem jest inny niż seks w łóżku, te same bodźce, które znamy z sypialni, potrafią przybrać zupełnie inny rozmiar. Seks oralny lub analny będzie zupełnie innym doświadczeniem. Ograniczona przestrzeń, para oraz ciepła woda potrafią stworzyć niesamowity klimat.

Dodatkowo możecie wykorzystać ciepłą wodę do wzajemnego pieszczenia swoich ciał. Dobrze dobrany strumień wody na łechtaczkę, podczas klasycznej lub analnej penetracji, potrafi doprowadzić kobietę do szaleństwa, a i mężczyzna nie pogardzi stymulacją z użyciem wody. Z racji, ograniczonej przestrzeni musicie wykazać się nieco inwencją, może dzięki temu odkryjecie nowe pozycje w seksie.

Na co trzeba uważać, uprawiając seks pod prysznicem?

Główną zaletą seksu pod prysznicem jest woda, jednocześnie to może być największa przeszkoda. Szczególnie podczas seksu oralnego woda potrafi nieco skomplikować sprawę. Woda spływa po ciałach, więc każdy kontakt ust z ciałem kończy się ustami pełnymi wody, aby tego uniknąć, należy kontrolować strumień wody. Nie tylko podczas seksu oralnego łatwo się zakrztusić wodą, wszelki jęki oraz krzyki z przyjemności również mogą grozić zadławieniem się.

Trzeba również zwrócić uwagę na to, że pod prysznicem bywa ślisko, szczególnie jeżeli wcześniej użyjemy jakiegoś żelu. Warto zadbać o to, aby nasza pozycja była stabilna. Wywrócenie się pod prysznicem może szybko zabić romantyczny klimat, a w najgorszym wypadku grozić życiu oraz zdrowiu.

Jaki rodzaj seksu pod prysznicem najlepszy?

Ciężko wskazać jednoznacznie jaki rodzaj seksu jest najlepszy. Zależy to w dużej mierze od waszych preferencji. Pod prysznicem bardzo dobrze sprawdzają się skrajne rozwiązania, może to być ostry sex połączony z seksem analnym lub delikatny i romantyczny. Szczególnie seks analny może okazać się ciekawą opcją, ponieważ ciepła woda pomaga rozluźnić mięśnie, co może ograniczyć ewentualny ból.

Niezależnie od tego, w jakim klimacie chcecie spędzić ten czas, warto pamiętać, że pozycje w seksie potrafią naprawdę wiele zmienić. Zależnie od wielkości kabiny możecie pokusić się o jakieś urozmaicenie.

Ostatnia aktualizacja wpisu: 29 listopada, 2022

Kliknij, aby zobaczyć komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Trending